“Єдність” переможець турніру “Нескорених воїнів ЗСУ”

Негода внесла свої корективи. Така картина застала команди перед початком першої гри. Дякуючи гравцям “ДЮСШ+” швидко привели майданчик в належний стан, щоб команди змогли розпочати зустріч розігравши між собою бронзові нагороди турніру. Гра між командами “Динамо”-“ДЮСШ+”розпочалася обережно. Команди звикали до слизького покриття майданчика, особливості відскоку м’яча, силу удару при передачі м’яча партнеру. Швидше пристосувалися до гри гравці “Динамо”. Вони по довгу тримали м’яч шукаючи вільні зони в оборонних рядах суперника. В першій половині гри було багато боротьби та падінь, але гравці з повагою один до одного ставились і проявів неспортивної поведінки при єдиноборствах гравців не було. Молодші за віком гравці “ДЮСШ+” виглядали упевнено при позиційному захисті та при першій нагоді старалися швидко перейти до контр наступу турбуючи раз за разом старожила воротарів Володимира Семенюка.

Поступово гра вирівнялося і команди почали почергово турбувати ворота суперників. Неможна сказати ,що одна із команд переважала другу в якомусь елементі гри. Одні краще тримали м’яч, другі краще захищалися, одним на допомогу приходив воротар, а другим каркас воріт, але першими рахунок відкрили гравці “ДЮСШ+”. “Динамівців” це тільки привело до тями. Вони мали свої тактичні напрацювання при яких раз за разом завершуючи атаки небезпечними ударами по воротах суперника. На перерву команди пішли за рахунком 2-1 на користь гравців “Динамо”.

Після перерви стрілка годинника не успіла розпочати трет’є коло годинника ,як пил гравців “ДЮСШ+” яки ринулись атакувати ворота суперника щоб зрівняти рахунок який на 23хв. був не на їх користь зупинив сигнал “Повітряна тривога”. Арбітри зупинили зустріч як вимагає регламент змагань та покинули майданчик. Перерва в 40хв. трохи “остудила” гравців і після розминки яка тривала 7хв. продовжили зустріч. В одній з контр атак гравці “Динамо” довели рахунок до 3-1 на свою користь. За 5хв. до закінчення основного часу гри за незгоду з рішенням арбітра другу жовту яка перетворилася на червону отримав гравець “Динамо”. Дві хвилини в меншості пробігли для атакуючих гравців швидко, а гравців яки захищаються це “довгих дві хвилини” пройшли без зміни результату зустрічі. Навала на ворота “Динамо” в останні хвилини до зміни рахунку не привела. Тож бронзовим призером турніру “Нескорених воїнів ЗСУ” стала команда “Динамо”, а гравці “ДЮСШ” зупинилися на четвертій сходинці турніру.

Фінальна гра

Команди до цієї гри провели три гри в групі, яки розподіляли місце з ким вони будуть зустрічатися в стадії плей-офф, тож команди на цій стадії змагань мали можливість помилитися і помилка не суттєво впливала на результат в подальшому бо по переду були нові зустрічі, які мали нові тактичні та стратегічні цілі та задачи для кожної з команд. А ЦЕ ФІНАЛ і помилки тут не пробачають. Команди з повагою одна до одної розпочали цю зустріч. Як і в попередній грі команди були рівні за класом, но якщо “Зіберт” неодноразовий переможець різних турнірів та останній переможець міста Фастова має психологію переможця , то “Єдність” неодноразовий участник цих фінальних зустрічей і в останньому фіналі міста Фастова ці команди грали у фіналі переможцем якої був “Зіберт”. Тож “Єдність” мала лише одну мету перервати традицію бути завжди “другою” та перемогти в турнірі. Гра видалась цікавою за змістом для глядачів з великою кількістю гольових моментів з боротьбою на кожному клаптику майданчика. Инициативою та більшою частиною часу контролювали м’яч гравці “Зіберта”, а більш вдалими біля воріт суперника виявилися гравці “Єдності” Бургела О. та Кулинич Ю. після ударів яких рахунок став 2-0 на користь “Єдності”. Перерва пішла на користь гравців “Зіберта” це стосується більше реалізації гольових моментів. Артем Рудь після свого чергового удару зацепивши ногу захисника трохи змінивши траєкторію опинився в воротах. Рахунок став 2-1. “пивовари” більшими силами пішли тиснути ворота суперника бо було видо що гравці “Єдності” трохи фізично підсіли і не встигають перекривати вільні місця куди вбігали гравці “Зіберта” та загострювали ситуацію біля воріт суперника. В одній з атак гравці “Зіберта” неточно віддали передачу чим скористалися суперники перехватив м’яч почавши швидку атаку, яку ціною жовтої картки зупинив Коляденко В. , для нього в цій зустрічі вона була другою і перетворилася на червону, а команду очікувала гра дві хвилини у меншості. З честю для гравців “Зіберта” вони в меншості не тільки захищалися, а і загрожували воротам суперника. За три хвилини до закінчення основного часу гри пивовари зрівняли рахунок м’яч забив Артем Чеберко. Закінчивши основний час зустрічі у нічию 2-2. Команди чекали два тайми додаткового часу по 5хвилин. Гравці “Єдності” мали при завершенні основного часу гри п’ять фолів і кожний наступний перетворювався на ШУНШФ(штрафний удар з накопиченого шостого фолу) М’яч повинен стояти нерухомо на 10-метровій позначці або з місця де
відбулось порушення ШУНШФ (за умови, якщо це було у місці між штрафною
площею команди, яка захищається та уявною лінією поза штрафною площею,
10 м від лінії воріт і паралельно їй). На 2хв. першого додаткового тайму Данило Денисюк у контр атаці відтиснув захисника та без замаху з пира точно влучив круглого у кут воріт “Зіберта” Ярослав Федоненко який неодноразово виручав команду в грі в данному випадку був безсилий. 3-2 “Єдність” вийшла вперед. Після забитого гола “Єдність” сконцентрувала свої сили тільки на захисті своїх воріт і не помишляла йти у наступальні дії бо фізичні сили покидали гравців з кожною хвилиною, а при наступі треба було ще бігти до своїх воріт захищатися. В одній з атак “Зіберта” Василь Дмитрук зіграв в м’яч рукою за що арбітр призначив штрафний удар, а це шостий фол і 10м штрафний удар. До м’яча підійшов Артем Чеберко, який пробив сильно але не влучною. Гравці “Єдності” витримали натиск суперника на свої ворота та довели зустріч до перемоги в зустрічі та турнірі.

Підводячи підсумки турніру “Нескорених воїнів ЗСУ” необхідно подякувати командам які в такий не легкий для всіх час взяли участь у турнірі тим самим внесли маленький внесок в підтримку наших ЗСУ.

Артем Чеберко-кращій гравець захисного плануЦе зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу IMG-cf24091fade66dc82b56778bfa9a9bf7-V-1024x768.jpg

Олександр Бургело-кращий гравець атакуючого плану.Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу IMG-5e4e042bad413b92204f6af88d1e8989-V-1024x768.jpg

3 місце-команда “ДИНАМО”Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу IMG-cd165d258a71a66d4e0b818b5204d0e3-V-1024x768.jpg2 місце-команда “ЗІБЕРТ”Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу IMG-5bc194e537da9b1968b1046d9fa8b2a5-V-1024x768.jpg1 місце-команда “ЄДНІСТЬ”Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу IMG-4e7264c603f3b6e9585ef729ab93d009-V-1024x768.jpgЦе зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу IMG_20220911_130058-1-1024x576.jpgЦе зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 20220911_125953-01-1024x518.jpeg