Тур 3: перша “нулівка” і несамовита “Кожанка”

Недільного дня 16 січня відбулися поєдинки перенесеного третього туру відкритої Зимової першості Фастівської ТГ з футболу 2021-22 років. І перший з них, між командами “Єдність” і “Олімп 35+”, виявився по-своєму унікальним – опоненти жодного разу не влучили в отвір воріт один одного, тим самим зафіксувавши першу “нулівку” у Зимовій першості. Зате наступний матч виявився багатим на голи. Це “ДЮСШ плюс” і “Кожанка” видали неймовірний і феєричний поєдинок. Підопічні Віктора Негоди і  Олега Макеєва зусиллями Івана Вільцанюка і Данила Войтини уже за підсумками першого тайму забезпечили собі комфортну перевагу (2:0) і мабуть… заспокоїлися. Та, як виявилося, зарано. У середині другого тайму Смолінський скоротив перевагу, а за десять хвилин до завершення двобою Євгеній Мельниченко зрівняв рахунок (2:2). І здавалося, що нічия влаштує обох суперників, але на 59-ій хвилині Кусок забиває третій м’яч у ворота “ДЮСШ плюс”, тим самим “Кожанка” творить неймовірний камбек (2:3). “Укрелітцентр” і “Динамо-2” також прямували до безрезультативної мирової п’ятдесят хвилин, аж поки досвідчений Анатолій Бондаренко не вивів динамівців уперед (0:1). Та за три хвилини до фінального свистка арбітра Кайданович відновив паритет (1:1).  Емоції зашкалили, що призвело до вилучення Андрія Галюка (“Динамо-2”), який пропустить наступний матч команди. У завершальному матчі змагального дня лідер перегонів “Динамо” у другому таймі  безапеляційно поклало на лопатки залізничників (4:0), тим самим здобувши шосту перемогу у шести матчах. Один з м’ячів забив лідер бомбардирської гонки Михайло Сітяшенко, довівши власний актив до семи голів.

“Єдність” – “Олімп 35+”  0:0 (0:0)

“ДЮСШ плюс” – “Кожанка”  2:3 (2:0)                                                                   Голи: Вільцанюк (17 хв.), Войтина (26 хв., з пенальті) – Смолінський (42 хв.), Мельниченко (50 хв.), Кусок (59 хв.)                     Попередження:  Андреєв (“ДЮСШ плюс”)                                                       Арбітр матчів: Володимир Горянський

“Укрелітцентр”  –  “Динамо-2”  1:1 (0:0)                                                            Голи: Кайданович (57 хв.) – Бондаренко (50 хв.)                                            Вилучення: Галюк (“Динамо-2”)

“Мотор”  –  “Динамо”  0:4 (0:0)                                                                                   Голи: Руденко (38 хв.), Сітяшенко (43 хв.), Червінський (53 хв.), Цвіркун (59 хв., у власні ворота)                                                                                Попередження: Єрохін (“Динамо”)                                                                         Арбітр матчів: Віктор Денисюк