Тур 5: “Динамо-2” лідером у Новий рік

Принципова нічия (3:3) лідера Зимової першості Фастівської ТГ з футболу 2021-22 років серед ветеранів вікової групи “35+” “Динамо-2” і “Ветерана” нарешті створила інтригу у ветеранській “зимці” щонайменше на новорічні канікули. Дубль Артема Васильєва і гол Дмитра Журавля не дозволили другій динамівській команді відірватися від пелетону переслідувачів більше, ніж на одне-два-три очка. Уже в першому таймі обидві команди влаштували перестрілку: на гол Анатолія Бондаренка на 3-ій хвилині відповів Журавель на 6-ій. Ще за дві хвилини Олег Сокирка вивів динамівців уперед, а на 16-ій хвилині Олег Ковтун подвоїв перевагу. Втім, за хвилину до завершення першого тайму Васильєв звів перевагу “Динамо-2” до мінімуму (3:2), а по перерві взагалі досяг паритету на 36-ій хвилині. Нічия виявилася на користь не лише “Ветерану”, який пригальмував лідера, а й на користь “Динамо” і “Прайда”. Перші без особливих зусиль переграли “Енергію” (8:1), а другі лише під завісу поєдинку вирвали вольову перемогу у непоступливого “Живчика-2” (3:2). “Мала Снітинка” у другому матчі поспіль робить різницю на аутсайдерах: після 6:0 у минулому турі з “Енергією”, 10:1 у звітному – над “Живчиком”. У перегонах бомбардирів лідирують Анатолій Бондаренко (“Динамо-2”, 15 голів), Олег Ковтун (“Динамо-2”, 14) і Артем Васильєв (“Ветеран”, 12). Після Нового року і Різдва у шостому турі відбудуться принципові і вирішальні так звані “битви за шість очок” “Малої Снітинки” і “Живчика-2”, “Динамо” і “Ветерана”, “Прайда” і “Динамо-2”, а також битва аутсайдерів “Енергії” і “Живчика”. Це буде цікаво!.

“Енергія” – “Динамо”   1:8 (0:2)                                                                                Голи: Рослов (28 хв.) – Машовець (4 хв., 38 хв.), Чередніченко О. (6 хв., 12 хв.), Ліпський І. (22 хв., 29 хв.), Дмитренко (35 хв., у власні ворота), Царьков Є. (39 хв.)

“Живчик” – “Мала Снітинка”  1:10 (1:3)                                                             Голи: Безкоровайний (13 хв.) – Лебединець (2 хв.), Середенко (9 хв., 28 хв., 29 хв., 40 хв.), Давиденко (17 хв., 31 хв., 39 хв.), Руденко (22 хв., 24 хв.)                                                                                                                           Попередження: Мочарський (“Живчик”) – Давиденко (“Арсенал-Мала Снітинка”)

“Динамо-2” – “Ветеран”  3:3 (3:2)                                                                            Голи: Бондаренко (3 хв.), Сокирка (8 хв.), Ковтун (16 хв.) – Журавель (6 хв.), Васильєв Арт. (19 хв., 36 хв.)                                              Попередження: Максимчук (“Ветеран”)

“Живчик-2” – “Прайд”  2:3 (1:1)                                                                                Голи: Ярина (6 хв.), Табатадзе (27 хв.) – Коваль (18 хв.), Остапчук (29 хв.), Глухов (38 хв.)                                                                                                     На 18-ій хвилині Глухов (“Прайд”) не реалізував пенальті.                 Попередження: Левченко (“Живчик-2”)                                                             Арбітр матчів – Олексій Банасько