Тур 2: скорочений

Скороченим виявився другий тур відкритої Зимової першості Фастівської ТГ з футболу 2021-22 року. Із-за відмови з об’єктивних причин від участі у турнірі віце-чемпіона попередньої “зимки” команди “Салтік”  не було зіграно поєдинок малосалтанівців і “ДЮСШ плюс”. Інші матчі виявилися цікавими і запеклими. А сприяла цьому чудова погода: морозець, сніжок і сонце. Першими на засніжене і м’яке поле вийшли налаштовані на перемогу залізничники і “олімпівці”.  Рівний матч, обопільні атаки, велика кількість моментів, та не рівна … доля везіння. Потужним пострілом з далекої відстані Сергій Піскун на 23-ій хвилині виводить “Олімп 35+” уперед (1:0). По перерві Віталій Гурківський подвоює перевагу (2:0), але за п’ять хвилин по тому Денис Самойленко відновлює інтригу (2:1). Втім, на 55-ій хвилині прутконогий Руслан Процишин встановлює остаточний рахунок (3:1) на користь команди Миколи Туркіна і Петра Яхнівського.  Другий матч дня приніс перемогу (2:0) динамівцям над самовідданим “Укрелітцентром”. Динамівці забили лише по голу в кожному з таймів, хоча й переважали опонента в активності та класі.  Гра “Кожанки” у двобої з малоснітинцями нагадували її виступи у районному чемпіонаті – ігрова і територіальна перевага, безліч атак і … нульова реалізація. Команда Євгена Мельниченка виглядала технічною і привабливою, з цікавими атаками, але без голів. Натомість чи не кожний з контрвипадів “Арсенала-Малої Снітинки” завершувався голом. Хет-трик Семена Швеця, дубль Дмитра Трояна та красень-гол Василя Дмитрука … і 0:6 на користь канонірів. Не менш видовищним видався поєдинок “Світанка” і “Єдності”. Обидва фаворити турніру здебільшого дбали про безпеку власних воріт, втім гостріше в атаці все ж грали великоснітинці. У першому безрезультативному таймі запам’ятався шикарний сейв голкіпера ковалівців Олександра Курмаза, який з-під поперечки витягнув круглого після потужного пострілу Максима Петренка, у якого цього дня пішла гра.   В другому таймі він ще тричі небезпечно пробивав і на 45-ій хвилині таки добився успіху (0:1). Гра розкрилася… Ковалівці побігли в атаку, втім не створивши особливих клопотів воротарю “Єдності” Микиті Тюріну. Натомість у великоснітинців з’явилися нагоди для швидких контрвипадів, два з яких вони змарнували, виходячи удвох і втрьох на одного захисника. Зате третій на заключній хвилині матчу завершився влучним пострілом Дмитра Нетреби. 2:0 – перемога “Єдності”, яка разом з динамівцями очолила турнірну таблицю. Гонку бомбардирів очолив динамівець Михайло Сітяшенко (4 голи), на п’яти якому наступає канонір Семен Швець (3).

“Олімп 35+” – “Мотор”   3:1 (1:0)                                                                              Голи: Піскун (23 хв.), Гурківський (40 хв.), Процишин (55 хв.) – Самойленко Д. (45 хв.)

“Динамо” – “Укрелітцентр”  2:0 (1:0)                                                                   Голи: Вознюк (23 хв.), Сітяшенко (38 хв.)                                                            Арбітр матчів – Микола Шевель

“Кожанка” – “Арсенал-Мала Снітинка”  0:6 (0:3)                                      Голи: Троян (11 хв., 53 хв.), Швець (22 хв., 28 хв., 32 хв.), Дмитрук (31 хв.)

“Світанок” – “Єдність”  0:2 (0:0)                                                                              Голи: Петренко (45 хв.), Нетреба (60 хв.)                                                           Попередження: Бабенко (“Світанок”)                                                                  Арбітр матчів – Віктор Тарасюк