Тур 1: ознайомчий

Дев’ять учасників попередньої відкритої Зимової першості м.Фастів з футболу 2020-21 років та абсолютний дебютант команда “Кожанка” зголосилися позмагатися за звання наступного зимового чемпіона у рамках відкритої Зимової першості Фастівської ТГ з футболу 2021-22 років. Перший тур пройшов на футбольному полі СК “Машинобудівник”. Право відкрити “зимку” волею жереба дісталося командам “ДЮСШ плюс” і “Динамо”. Останнє грало без легіонерів і неочікувано активно провело матч. А можливо, десь нижче власних можливостей зіграли підопічні Віктора Негоди. Уже на третій хвилині досвідчений Михайло Сітяшенко відкрив рахунок голам “зимки” і вивів динамівців уперед (1:0). Ще у першому таймі він подвоїв перевагу “Динамо” (2:0). Назар Чарупа на 48-ій хвилині нібито й відродив інтригу (2:1), та за п’ять хвилин по тому Сітяшенко оформив перший хет-трик турніру, встановивши остаточний рахунок на користь динамівців (3:1). Першим лауреатом жовтої картки Зимової першості став нападник “ДЮСШ плюс” Данило Войтина. “Єдність” і “Кожанка” провели загалом рівний поєдинок. У першому таймі певною перевагою володіли кожанські футболісти, у другому – великоснітинські. А долю матчу на користь “Єдності” вирішив один влучний постріл Антона Каширіна за сім хвилин до фінального свистка арбітра (1:0). Окрасою туру не лише за вивіскою, а й за змістом став двобій минулорічних зимових чемпіона і віце-чемпіона відповідно команд “Арсенал-Мала Снітинка” і “Салтіка”. На 18-ій хвилині гостра і швидка триходівка у виконанні малосалтанівців завершилася голом Богдана Волошенюка у ворота досвідченого Юрія Балашева. Втім, на перерву команди пішли за нічийного рахунку (1:1) після того, як на завершальній хвилині першого тайму той же Балашев реалізував шикарний штрафний (1:1). У другому таймі перевага підопічних Василя Шевченка стала відчутною і в одній з атак кращий бомбардир м.Фастів Володимир Богданов хитро переправив круглого у ворота “Салтіка”, оформивши першу вольову перемогу турніру (2:1).  Першу мирову Зимової першості розписали “Укрелітцентр” і “Мотор” (1:1). Ігор Дробот відкрив рахунок у першому таймі, а залізничник Володимир Добровольський його зрівняв у другому. Ще кілька разів круглий влучав у стійки і поперечки воріт обох команд, та у ворота не йшов. А на 30-ій хвилині двобою “Світанка” і “Олімпа 35+” сталося й перше вилучення. Це молодий олімпівець Руслан Туркін не стримав емоцій після призначеного пенальті у ворота “Олімпа 35+” та нецензурно вилаявся в адресу арбітра. Як наслідок, йому доведеться пропустити три наступні матчі команди та сплатити штраф у розмірі 300 грн. Граючи повний другий тайм проти потужних ковалівців у меншості “Олімп 35+” цілком прогнозовано поступився з рахунком 3:0. Дублем відзначився кращий бомбардир м. Фастів сезону 2021 року знаний Павло Чередніченко.  Тож за додатковими показниками “Світанок” після першого туру очолив турнірну таблицю Зимової першості Фастівської ТГ з футболу 2021-22 років. І погода не підвела, подарувавши учасникам “зимки” чудовий теплий день після нічного дощу.

“ДЮСШ плюс” – “Динамо”  1:3 (0:2)                                                                    Голи: Чарупа (48 хв.) – Сітяшенко (3 хв., 20 хв., 53 хв.)                               Попередження: Войтина, Андреєв (обидва “ДЮСШ плюс”) – Сітяшенко (“Динамо”)

“Єдність” – “Кожанка”  1:0 (0:0)                                                                               Гол: Каширін (53 хв.)                                                                                                         Арбітр матчів – Віктор Тарасюк

“Арсенал-Мала Снітинка” – “Салтік”  2:1 (1:1)                                            Голи: Балашев (30 хв.), Богданов (53 хв.) – Волошенюк Б. (18 хв.)   Попередження: Максименко А. (“Салтік”)

“Укрелітцентр” – “Мотор”  1:1 (1:0)                                                                       Голи: Дробот (7 хв.) – Добровольський (40 хв.)

“Світанок” – “Олімп 35+”  3:0 (2:0)                                                                        Голи: Марченко (20 хв.), Чередніченко П. (30 хв., пен.; 60 хв.)          Попередження: Щербина (“Олімп 35+”)                                                            Вилучення: Туркін Р. (“Олімп 35+”, п. 16.5. Регламенту)                          Арбітр матчів – Михайло Пилипчук