Тур 15: зрозуміло незрозумілий

Цікавими, принциповими і …  зрозумілими виявилися матчі 15 туру Зимової першості м.Фастів з футболу 2019-20 років. Зрозумілим було те, що після осічки у попередньому турі “Малої Снітинки” динамівці у статусі лідера, за комфортної очкової переваги, могли не перемагати своїх одноклубників з другої команди. Так воно і сталося. У міжусобиці гору взяло “Динамо-2” з рахунком 2:0, причому обидва м’ячі забиті у заключну десятихвилинку двобою кращим бомбардиром у складі команди Анатолієм Бондаренком .  Цією поразкою “Динамо” надало одноклубникам шанс посперечатися навіть за … “срібло”.  Такий же шанс має й “Енергія”, яка здобула принципову мінімальну перемогу над “Олімпом” (1:0). На 21-ій хвилині чи не єдиний у першому таймі постріл в отвір воріт “олімпівців” реалізував Валерій Єрьомін. Здобула свої прогнозовані три очки “Мала Снітинка” у двобої з “Живчиком”. Але якою ціною вони далися. Чи не найсильніший склад малоснітинців ледь упорався з командою Андрія Мочарського в заключну п’ятихвилинку. А до 55-ої хвилини справа йшла до цілковитої сенсації. Тотальна перевага малоснітинців, голкіперський кураж Євгена Чеховича і захисту “Живчика”. Уболівальники ще на 10-ій хвилині матчу жартували, що з таким суперником 0:0 – це перемога “Живчика”, а коли за такого рахунку команди пішли на перерву – це вже було дещо незрозуміле.  А коли за п’ять хвилин по перерві Олексій Юхоменко скористався помилкою захисників, вискочив віч-на-віч з воротарем і спрямував круглого у ворота “Малої Снітинки” – це уже був цілковитий … апогей. Так малоснітинці ще не нервували – поспіх, безліч неточних ударів у бік воріт суперника…, усі в атаці – гра без захисту…  А тут ще й Юхоменко протягом кількох хвилин мав ще дві нагоди як мінімум подвоїти рахунок – у першому випадку підвела точність, в іншому на шляху м’яча постала стійка. І все ж таки “Живчик” не встояв. Захисники, ледь втративши концентрацію, залишили на 55-ій хвилині без нагляду кращого бомбардира м.Фастів Володимира Богданова, який замкнув шикарний простріл на дальню стійку. У час, що залишився, малоснітинці просто дотисли морально зламаного суперника. На 58-ій хвилині Дмитро Троян і на 60-ій знову Богданов встановили остаточний результат (3:1). Не менш захоплюючим і ще швидшим став двобій “Ардіса” і “Веприка”. Уболівальники мали можливість спостерігати дві різні команди у двох різних таймах. У першому був “емоційно перегорілий” “Веприк” (після того як у попередньому турі зрівнявся за очками з третіми дідівщанцями) і розкуті трилісці, які тричі відзначилися у воротах Олександра Лавріненка. У другому – занадто спокійний “Ардіс” після рахунку 3:0 у першому таймі на його користь, та знову емоційно “збуджений чи розбуджений” “Веприк”, який за двадцять хвилин по перерві відновив рівгновагу (3:3). На 56-ій хвилині лідер веприківців Віктор Негода опинився віч-на-віч з голкіпером “Ардіса”, але не влучив у ворота. А далі – у дії старе футбольне правило “Не забиваєш ти – заб’ють тобі”. За хвилину Артем Васильєв розкішним ударом з підкруткою спрямував круглого в отвір воріт “Веприка”, тим самим зберігши шанси команди у боротьбі за медалі “зимки”. Вольову перемогу (2:1) здобув “Олімп 35+”, граючи у меншості, над “Гулівудом”. Вирішальним став гол “Папена” після красивої комбінаційної стінки, у якій прийняли участь щонайменше чотири гравці “Олімпа 35+”. За підсумками туру відрив другої команди від сьомої збільшився до 10 очок (після попереднього туру становив 7 очок), а третьої від сьомої – до 8 (було 5), що робить примарними шанси сьомого “Олімпа” претендувати на нагороди Зимової першості. А ось шанси “Ардіса” (24 очки), “Веприка” (25), “Динамо-2” (27), “Енергії” (28) і “Малої Снітинки” (30) залишаються високими. У 16 турі, який відбудеться 14 березня, буде зіграно три вирішальних для медальної гонки поєдинки, з яких два з розряду матчів “за шість очок”: о 10-15 – “Ардіс” – “Динамо-2”, о 11-30 – “Олімп 35+” – “Веприк”, о 13-50  – “Мала Снітинка” – “Енергія”. У гонці бомбардирів зберігає лідерство Павло Чередніченко (“Ардіс”), в активі якого 19 голів. У найближчих переслідувачів динамівців Михайла Сітяшенка – 15 і Анатолія Бондаренка – 14. Дискваліфікацію у наступному турі відбуватиме футболіст “Олімпа 35+” Дмитро Щербина.

“Гулівуд” – “Олімп 35+”  1:2 (1:1)                                                                            Голи: Шкуренко Д. (18 хв.) – Туркін Р. (28 хв.), Чабан (44 хв.)                 Вилучення: Щербина Дмитро (“Олімп 35+”, груба гра)                           Арбітр матчу – Євген Стремоухов

“Живчик” – “Мала Снітинка”  1:3 (0:0)                                                                Голи: Юхоменко (35 хв.) – Богданов (55 хв., 60 хв.), Троян (58 хв.)

“Ардіс” – “Веприк”  4:3 (3:0)                                                                                       Голи: Кітюшко (12 хв.), Чередніченко (15 хв.), Васильєв Артем (30 хв., 58 хв.) – Мачтаков (35 хв.), Коваленко (48 хв.), Олішанський (50 хв.)                                                                                                        Попередження: Кришталь (“Ардіс”)

“Енергія” – “Олімп” 1:0 (1:0)                                                                                       Гол: Єрьомін (21 хв.)                                                                                                         Попередження: Майстренко (“Олімп”)                                                               Арбітр матчів – Михайло Пилипчук

“Динамо-2” – “Динамо”  2:0 (0:0)                                                                            Голи: Бондаренко (51 хв., 57 хв.)                                                                              Арбітр матчу – Максим Бляшук