Хроніки бліц-турніру вшанування воїнів АТО. Група “В”

За підсумками жеребкування вважалося, що група “В” найрівніша за складом учасників і саме тут очікувалася найзапекліша боротьба. Очікування збулися, про що свідчать чотири нічиїх, чотири поєдинки з різницею в один м’яч, і лише по одному – з різницею у два і три голи. Але, як виявилося, серед рівних також є рівніші. Спокійно і впевнено турнірну дистанцію пройшла “Мала Снітинка”, перегравши усіх суперників у цікавих двобоях з мінімальною перевагою. За великим, понервувати довелося лише у матчі з “Веприком”, де вдалося за дві хвилини до фінального свистка зрівняти рахунок, а за хвилину – схилити шальки терезів на власну користь. Загалом “Веприк” можна назвати невдахою групового етапу бліц-турніру: не забили другій команді “Динамо”, не змогли відіграти єдиний гол від “Метеора”, за дві хвилини до завершення випустили перемогу з “Малою Снітинкою”, а за хвилину – з “Енергією-2”.  Втім, як і в групі “А”, доля чвертьфіналістів вирішувалася у заключному поєдинку між дідівщанцями і “Метеором”, які підійшли до нього, маючи в активі по 4 залікові пункти. Крім того, від нього залежала й доля “Олімпа 35+”, який фінішував у групі “А” на третій позиції, маючи в активі 5 очок. Таким чином, перемога кожної з команд звітного матчу виводила саме її у плей-офф, як і поразка – позбавляла  будь-якого шансу з 4-ма очками туди потрапити. Вперта і одночасно обережна боротьба призвела до обміну голами, нічиєї (1:1) і підрахунку різниці забитих і пропущених голів, адже обидві команди набрали по 5 очок. Кращою виявилася різниця (+2) у “Енергії-2”, яка вийшла до чвертьфіналу з другого місця у групі “В”.  Третім залишився “Метеор”, який у свою чергу поступився за різницею голів “Олімпу 35+” (0 проти +2). Таким чином, “Мала Снітинка” і “Енергія-2” продовжать боротьбу у чвертьфіналі турніру, а “Метеор” очікуватиме завершення змагань у групі “С”. Повну турнірну таблицю групи “В” дивитися тут Бліц-турнір АТО 2020 група В. Кращими бомбардирами групи “В” стали Ілля Брік (“Мала Снітинка”) і Олександр Надемський (“Енергія-2”), в активі яких по 3 голи.