Тур 11: пам’яті Миколи Журби і фатальний самостріл Надемського

Перед кожним поєдинком 11-го туру Зимової першості м.Фастів з футболу 2019-20 років хвилиною мовчання команди вшановували пам’ять організатора спортивних змагань і літописця спортивної Фастівщини Миколи Васильовича Журби, який пішов із життя 30 січня.  І, ніби віддаючи йому належне, кожен з футболістів викладався у матчах звітного туру на повну, що призвело до кількох неочікуваних результатів. Уже в першому двобої змагального дня зійшлися в очному протистоянні принципові суперники дідівщанці і трилісці. У першому колі сильнішою була “Енергія”, яка перемогла з рахунком 3:1. І нібито й у звітному поєдинку усе складалося на її користь. Уже на 23-ій хвилині Віталій Романчук з точки переграв голкіпера “Ардіса” і на перерву дідівщанці пішли фаворитами. За п’ятнадцять хвилин по перерві Олексію Дубиківському вдалося зрівняти рахунок (1:1). А заключна хвилина матчу взагалі стала переломною для обох команд. Це Олександр Надемський не порозумівся з власним голкіпером і, перебуваючи у положенні спиною до нього і скидаючи йому головою м’яча, переправив круглого у ворота (1:2). Несамовиті емоції у виконанні футболістів обох команд і … неочікуваний реванш “Ардіса”, який за підсумками туру уперше вийшов на п’яту позицію. А сприяли цьому поразки з однаковим рахунком 0:3 “Веприка” від “Динамо-2” і “Олімпа” від “Малої Снітинки”. Причому в останньому матчі “олімпівці” більше контролювали м’яча, але лише одного разу змусили по-справжньому вступити у гру голкіпера малоснітинців, та й то безрезультатно. Лідер перегонів “Динамо” двічі поступалося по ходу матчу “Олімпу 35+”, але зуміло переломити гру і здобути вольову перемогу з рахунком 5:2. Дубль динамівця  Михайла Сітяшенка наблизив його до лідера бомбардирської гонки Павла Чередніченка (13 голів проти 15).  У битві “за шість очок” між аутсайдерами “Гулівудом” і “Живчиком” Олексій Юхоменко забив “у роздягальню” єдиний гол у першому таймі. По-перерві далася взнаки чисельна перевага підопічних Андрія Мочарського на лаві запасних (майже два склади):  ще чотири голи провів “Живчик”, пропустивши лише потужний постріл від великогуляківського “Вареника” (5:1). Двічі у звітному турі “палала” червона картка. ЇЇ світло у майже ідентичних моментах побачили футболісти Назар Дубенець (“Гулівуд”) і Віталій Міцінський (“Мала Снітинка”), які дискваліфіковані на два матчі своєї команди кожен з виплатою штрафу 100 грн. Наступний поєдинок “Олімпа” пропустить Андрій Вознюк, який отримав четверту жовту картку. Таким чином, “Динамо” впевнено продовжує лідирувати у турнірній таблиці. На чотири очки позаду “Мала Снітинка”, яка вже на три випереджає “Енергію”. А далі … “Динамо-2” і “Ардіс”, які здобули поспіль відповідно п’ять і чотири перемоги. Найближчої суботи уболівальників очікують принципові протистояння “Ардіса” і “Малої Снітинки” та “Олімпа” і “Динамо”.

“Енергія” – “Ардіс”  1:2 (1:0)                                                                                      Голи: Романчук (23 хв., з пенальті) – Дубиківський О. (45 хв.), Надемський (60 хв., автогол)                                                                                      Попередження: Романчук, Царьков С. (обидва “Енергія”) – Васильєв Антон (“Ардіс”)

“Живчик” – “Гулівуд”  5:1 (1:0)                                                                                 Голи: Юхоменко (30 хв., 35 хв.), Кирилко Л. (45 хв., 55 хв.), Пономаренко (50 хв.) – Лепський О.                                                                       Попередження: Цвіркун (“Живчик”)                                                                      Вилучення: Дубинець (“Гулівуд”, навмисний удар суперника)

“Динамо-2” – “Веприк”  3:0 (2:0)                                                                             Голи: Бондаренко (15 хв.), Бичек (27 хв.), Хоміч (40 хв.)                          Попередження: Хоміч (“Динамо-2”)

“Мала Снітинка” – “Олімп”  3:0 (1:0)                                                                     Голи: Ричагов (15 хв.), Брік (50 хв.), Троян (55 хв.)                                      Попередження: Вознюк (“Олімп”)                                                                          Вилучення: Міцінський (“Мала Снітинка”, навмисний удар суперника)

“Динамо” – “Олімп 35+”  5:2 (1:1)                                                                           Голи: Сітяшенко (30 хв., 55 хв.), Кривенко Р. (37 хв.), Ходирєв (40 хв., з пенальті, 50 хв.) – Чабан (27 хв.), Туркін Р. (33 хв.)                             Попередження: Туркін Р. (“Олімп 35+”)                                                               Арбітр матчів – Микола Шевель

One thought on “Тур 11: пам’яті Миколи Журби і фатальний самостріл Надемського”