Тур 4: одноосібне лідерство “Енергії” та недограний поєдинок

Цікавими видалися поєдинки 4 туру Зимової першості м.Фастів з футболу 2019-20 років за підсумками яких: визначився одноосібний лідер; “Олімп” і “Ардіс” здобули перемоги, чим позбавили нулів турнірну таблицю у графі набраних командами очків; уболівальники мали змогу спостерігати супервидовище у виконанні малоснітинців і динамівців; уперше за історію турніру було завчасно зупинено матч арбітром з технічних причин; уперше на турнірі арбітром застосовано червону карту. У першому двобої зустрілися багатообіцяючий молодий “Веприк” і досвідчена стабільна “Енергія”, налаштована серйозно посперечатися за “золото” турніру. Хоча команда Віктора Негоди й намагалася чинити гідний спротив більш сильному супернику, але дідівщанці здобули без особливих зусиль свої планові три пункти (1:4). Дублем відзначився Олександр Надемський, якого визнано кращим гравцем команди “Арсенал” за підсумками сезону 2019 року. Єдиним гравцем Зимової першості, який забивав голи у всіх чотирьох турах, залишається гравець “Олімпа 35+” Богдан Чабан. І якщо у перших трьох поєдинках він забивав по голу, то в останньому відзначився дублем у ворота “Живчика”. Поступаючись 0:3 підопічні Андрія Мочарського зуміли відквитати один м’яч зусиллями Євгена Варченка, переможця юнацької номінації “V.I.P. – 2019” за підсумками сезону 2019 року, і мали ще можливості для того, щоб засмутити голкіпера “олімпівців” Євгена Івкіна. Аж тут стався прикрий інцидент: арбітром матчу було припинено поєдинок  з технічних причин (помилка обчислення часу другого тайму). Як невдовзі з’ясувалося, команди не дограли 10 хвилин. У звязку  з цим ФМФФ вибачається перед футболістами обох команд та, із застосуванням п.11.9 Регламенту Зимової першості м.Фастів з футболу 2019-20 років (розміщений на веб-сайті ФМФФ 26.11.2019 року), пропонує дограти 10 хвилин матчу 22.12.2019 року у перерві третього поєдинку дня “Гулівуд” – “Веприк” (орієнтовно о 12-00). А далі відбувся центральний матч туру “Мала Снітинка” – “Динамо”. Високі швидкості, стрімкі атаки і контрвипади, боротьба достойних одна одної команд і претендентів на тріумф у турнірі. Уже на 8-ій хвилині новоспечений сьомий учасник “Клубу бомбардирів м.Фастів” Михайло Сітяшенко відкриває рахунок, але на 16-ій досвідчений Андрій Семенко його зрівнює. І все ж на перерву лідерами йдуть динамівці – це кращий півзахисник сезону 2019 року Дмитро Литвиненко за три хвилини до завершення тайму пробиває воротаря малоснітинців (2:1). У другому таймі сценарій і темп гри не змінився. Обидві команди шукали щастя поблизу воріт суперників, які блискуче захищали Леонід Тодосієнко і кращий голкіпер сезону 2019 року Володимир Семенюк. Втім фортуна посміхнулася ФК “Мала Снітинка” – Ілля Брік на 42-ій хвилині реалізував пенальті. 2:2 – цілком справедлива і закономірна нічия достойних суперників, яка вивела в одноосібні лідери “Енергію”. У двох завершальних матчах “Олімп” розтрощив “Динамо-2” (7:3), а “Ардіс” “знищив” “Гулівуд” (8:0). У першому покером відзначився Андрій Вознюк, у другому – шість голів вписав до активу Павло Чередніченко, який і очолив бомбардирську гонку (7 м’ячів). Саме у заключному поєдинку арбітром уперше на турнірі застосовано пряму червону картку. За тотальної переваги “Ардіса” чомусь не витримали нерви у молодого трилісця Віталія Куті, який на 47-ій хвилині грубо ударив гравця “Гулівуда” поза боротьбою за м’яч, та якого було вилучено з поля. Відповідно до п. 17.3 Регламенту футболіст пропустить дві наступні гри команди та сплатить разовий внесок (штраф) у розмірі 100 грн.  Нагадуємо, що наступний 5 тур відбудеться у неділю 22.12.2019 року, оскільки субота є робочим днем. Крім того, головним суддею змагань за погодженням з більшістю команд прийнято рішення перенести матчі 18 туру з 28.03.2020 року на понеділок 30.12.2019 року.

“Веприк” – “Енергія” 1:4 (1:3)                                                                                    Голи: Бутенко – Надемський (2), Єрьомін, Лавриненко                           Попередження: Максимчук (“Веприк”) – Надемський (“Енергія”)

“Живчик” – “Олімп 35+”  матч зупинено на 50- ій хвилині за рахунку 1:3 (0:2) з технічних причин                                                               Голи: Варченко Є. – Чабан (2), Ткачук                                                                    Арбітр матчів – Віктор Денисюк

“Мала Снітинка” – “Динамо”  2:2 (1:2)                                                                Голи: Семенко, Брік (з пенальті) – Сітяшенко, Литвиненко                     Попередження: Троян, Царьков Є. (обидва “Мала Снітинка”) – Оріх (“Динамо”)

“Олімп” – “Динамо-2”  7:3 (1:1)                                                                               Голи: Вознюк (4), Кривоцюк В. (2), Кривоцюк О. – Василенко (2), Бондаренко                                                                                                                            Попередження: Майстренко, Вознюк (обидва “Олімп”) – Бондаренко, Наливайко (обидва “Динамо-2”)

“Ардіс” – “Гулівуд”  8:0 (5:0)                                                                                      Голи: Чередніченко (6), Дубиківський (2)                                                            Попередження: Сліпич (“Ардіс”) – Самелюк, Шабельник (обидва “Гулівуд”)                                                                                                                                  Вилучення: Кутя Віталій (удар суперника ногою поза боротьбою за м’яч)                                                                                                                                       Арбітр матчів – Сергій Стельмах