Третій Суперкубок для «Олімпа»!

Поточного року у титульному поєдинку за Суперкубок м.Фастів з футболу 2019 року зійшлися новоспечений чемпіон міста ФСК «Динамо-Фастів» і володар Кубка м.Фастів з футболу 2019 року, присвяченого Дню незалежності України, ФК «Олімп». Динамівці вийшли на двобій з прагненням будь-що заволодіти трофеєм, єдиним відсутнім у їхній скарбничці. Натомість суперники сподівалися повторити успіх десятирічної давнини, коли «Олімп» уперше заволодів дебютним Суперкубком.

Загалом двобій видався рівним, обидві команди грали оптимальними складами. Вони поперемінно володіли ініціативою і обмінялися одинадцятиметровими у першому таймі: на 31-й хвилині переграв Андрія Білецького «олімпівець» Єгор Твердохліб, а за дев’ять хвилин найкращий бомбардир сезону Ярослав Валах («Динамо») загнав круглого у ворота Сергія Корецького (1:1). Та найцікавіше трапилося у другому. Уже в його дебюті шквал атак накотився на динамівські ворота і надзвичайно швидко «Олімп» повів у рахунку (3:1).  Це на 46-ій хвилині Дмитро Нетреба замкнув шикарну триходівку партнерів, а на 48-ій – Павло Чередніченко розрядив гармату у ближню «дев’ятку» з неймовірно гострого кута. Десять хвилин знадобилося динамівцям аби дійти тями та перехопити ініціативу. Мав нагоду скоротити відставання у рахунку Сергій Цап, після того, як ще один пенальті призначив арбітр зустрічі Микола Шевель у бік воріт «Олімпа», та не переграв голкіпера. Це дещо засмутило динамівців, але вони продовжували шукати шпарини у захисті суперника. На 85-ій хвилині той же Цап змусив капітулювати Корецького, але на більше динамівцям забракло часу. 3:2 – за десять років підопічні Віктора Денисюка утретє виграють Суперкубок м.Фастів з футболу, а динамівці вдруге поспіль поступаються у поході за таким бажаним трофеєм.

Команди нагороджені дипломами, а кращі гравці поєдинку Сергій Цап («Динамо») та Павло Чердніченко («Олімп») отримали пам’ятні призи.

Вітаємо з перемогою!

“Динамо” – “Олімп”  2:3 (1:1)                                                                                     Голи: Валах (40 хв., з пенальті), Цап (85 хв.) – Твердохліб (31 хв., з пенальті), Нетреба (46 хв.), Чередніченко (48 хв.)                                        На 62 хв. Цап (“Динамо”) не реалізував пенальті                                         Попередження: Кривенко Р., Сітяшенко, Цап (усі “Динамо”) – Неграш (“Олімп”)                                                                                                                 Арбітри: Шевель – Горянський, Волинець