“Кубок закриття сезону” назавжди у Василькові

У заключних змаганнях 2019 року серед найстарших ветеранів змагалися фастівські “Олімп” і “Олімп-Гулівуд-Еліт”, “Ветеран” з Василькова і ФК “Рокитне”, які зіграли одноколовий турнір. Результати першого туру стали цілком прогнозованими. Так, “Олімп”, який щойно став чемпіоном міста третій раз поспіль, переважав васильківців протягом усього матчу і добився заслуженої перемоги з рахунком 2:0. Відзначилися Володимир Пилипенко і Юрій Рослов. У паралельному двобої за рівної боротьби спочатку рокитнянці розпечатали ворота “Олімпа-Гулівуда-Еліта”, а потім отримали гол у відповідь з рикошету від власного  гравця. Але у другому таймі за рівної гри, яка чергувалася гострими моментами поблизу одних та інших воріт, вдалішими виявилися гості. Бублик забив переможний м’яч. 2:1 на користь ФК “Рокитне”, який, втім, у наступному турі мінімально поступився васильківцям (0:1). У поєдинку фастівчан сталася неочікувана нічия (1:1), яка позбавила “Олімп” дострокової перемоги на турнірі. А заключний тур взагалі перевернув усе з ніг на голову. У паралельних матчах “олімпівці” не змогли переграти рокитнянців (1:1), а васильківці на останніх хвилинах спромоглися забити круглого у ворота команди Віталія Вишняка. Мінімальна перемога 1:0 виводить “Ветеран” (Васильків) на перше місце у турнірній таблиці (6 очок), а з ним – третій поспіль тріумф у “Кубку закриття сезону серед ветеранів вікової групи “50+”. На другому місці “Олімп” (5 очок), на третьому – ФК “Рокитне” (4). Таким чином, перехідний трофей їде на постійне місце зберігання до Василькова. Команди-призери нагороджені дипломами ФМФФ. Кращим гравцям команд Андрію Луценку (“Ветеран”), Олександру Левківському (“Олімп”), Павлу Авраменку (ФК “Рокитне”) і Юрію Свиридовичу (“Олімп-Гулівуд-Еліт”) вручені пам’ятні призи.