Найближчого уїк-енду перепочинок

Після чотирьох зіграних поєдинків у груповому етапі Чемпіонату Київщини серед ветеранів 2018 року збірна Фастова відпочиватиме найближчими вихідними. Останній свій поєдинок фастівчани проводили на СК “Машинобудівник”, приймаючи лідера групи збірну команду Яблунівки, та поступилися з рахунком 1:2. Єдиний гол для наших провів Ігор Рогатюк у другому таймі. Уже традиційно Фастів потужно зіграв у першому таймі, і … підсів – у другому. Поперечка воріт і штанга ставали на заваді круглому, як і в матчі із Сквирою. Знову коротка лава запасних…. А долю двобою вирішили два одинадцятиметрових у наші ворота, які реалізували яблунівці. Тож наступний матч відбудеться 14 жовтня на СК “Машинобудівник”. До Фастова завітає ще один претендент на нагороди чемпіонату команда Білої Церкви. Початок – 14-00.