Пам`яті Олексія Пилипенка

IMG_4500Два роки тому, 27 травня 2013 року, перестало битися серце Олексія Петровича Пилипенка – видатної постаті футболу Фастівщини. Ще з юних літ він захопився грою мільйонів, якій віддавав весь вільний час, передаючи як вмілий наставник свій спортивний досвід молоді. Маючи авторитетний статус арбітра, судив футбольні матчі міських, обласних та республіканських аматорських змагань, буквально до останнього подиху не прощався із футболом. У знак вдячності та великої поваги до Олексія Петровича його учні арбітри національної категорії Олександр Могилко і Олексій Банасько започаткували ветеранський турнір з міні-футболу. Ініціативу останніх підтримали Київська обласна і Фастівська міська федерації футболу.

24 травня на СК «Машинобудівник» відбувся ІІІ Меморіал пам`яті Олексія Пилипенка, який зібрав шість ветеранських колективів. До учасників попередніх змагань «Ветерана», «Олімпа», «Мотора» і «Газпрома» долучилися «Преміум» та абсолютний дебютант – «Поліграфич». Команди, розділені жеребом на дві групи, визначали фіналістів змагань, адже тільки переможець групи мав право боротися за перехідний Кубок. Першим фіналістом доволі неочікувано став «Мотор», який спочатку здолав «Олімп» (1:0), а невдовзі одержав вольову перемогу над «Преміумом» (3:1). Другим фіналістом став досвідчений «Ветеран», який, після нічиєї з «Газпромом» (1:1), лише за кілька хвилин до завершення гри з «Поліграфичем» забив вирішальний м’яч (1:0).

У фінальному поєдинку, завдячуючи голам Юрія Рослова (двічі) і Антона Шевченка у ворота «Мотора», цілком закономірну перемогу (3:0) здобула команда «Ветеран» – минулорічний тріумфатор Меморіалу. У складі дворазового переможця турніру грали Юрій Мозоль, Дмитро Щербина, Михайло Алієв, Антон Шевченко, Олег Ткачук, Микола Пащенко, Володимир Дмитренко, Євген Івкін, Юрій Рослов, Олександр Брусенко. Третіми стали футболісти «Преміуму», які здолали «Газпром» (2:1).

По завершенню турніру від імені учасників змагань покладені квіти на могилу Олексія Петровича Пилипенка, якого у цей день неодноразово згадували теплим словом. Поки граємо – пам’ятаємо.

Фастівська міська федерація футболу, рідні Олексія Пилипенка вдячні організаторам та усім учасникам Меморіалу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *