Відбулися перші матчі в групі “В”

27 березня розпочали змагання представники групи “В”. І перший же матч між командами “Мала Снітинка” і “Вирій” приніс неочікуваний результат – 2:6 на користь “Вирію”.

Як відомо, склад “Малої Снітинки” ідентичний складу “Олімпа” – минулорічного переможця Першості, а тому очікувалося, що команда без проблем здолає суперника. На такий перебіг подій вказував і початок гри – колишні “олімпійці” впевнено контролювали мяч і проводили свої атаки. Однак “Вирій” в оновленому складі – підсилився братами Євгеном і Степаном Царьковими та Русланом Левчуком – виявився міцним горішком, здатним до проведення швидких контрвипадів, що й призвело до двох забитих голів та вилучення воротаря “Малої Снітинки” Сергія Ситника за грубу гру ще у першому таймі (до речі останній згідно п. 11.2 Регламенту змагань пропустить наступний матч команди). У другому таймі “Вирій” просто дожав обезсилених колишніх “олімпійців”, які грали без замін.

Голи забивали: у “Малої Снітинки” – Дмитро Чорногрицький і Віктор Дармостук; у “Вирія” – Царькови Степан (тричі) і Євген, Левчук Руслан (двічі).

Хочеться звернути увагу на той факт, що з восьми гравців “Вирію”, які приймали участь у матчі, п`ятеро отримали жовті картки, у тому числі за нецензурні висловлювання.

28 березня також з рахунком 6:2 “Альянс” переміг “Динамо-2”. У першому таймі переможці повністю домінували і забили три “сухі” м`ячі. Крім того, вперше у цьогорічній Першості пробивався у ворота “Динамо-2” десятиметровий штрафний удар, призначений за 6-й накопичуваний фол у таймі (гравцем “Альянсу” не реалізований). У другому таймі динамівці дещо налагодили власну гру, зявилися моменти у воріт суперника, два з яких перетворилися на голи, один з яких ударом у дев`ятку забив воротар “Динамо-2” Максим Дядюнець. Таким чином, у матчі забивали:

за “Динамо-2” – Мукімжон Мірзахаджієв і Максим Дядюнець; за “Альянс” – Ілля Брік (тричі), Денис Проценко (двічі) і Олександр Михайловський.

До речі, наприкінці матчу трапився курйозний випадок, коли після удару Іллі Бріка м`яч влетів у ворота “Динамо-2” і від дальньої поперечки каркасу воріт вилетів у поле, де було продовжено гру. Як з`ясувалося, удар був настільки потужним, що обидва арбітри, та й інші представники організаторів Першості та уболівальники, які знаходилися поблизу центральної частини майданчику, вважали, що м`яч відлетів від поперечки воріт.  По завершенню матчу, після з`ясування усіх обставин за допомогою уболівальників, які знаходилися безпосередньо за воротами, арбітри вибачилися перед гравцями “Альянсу” за незарахований гол, який, на щастя, не вплинув на результат матчу.